Gizlilik ve Güvenlik

www.ceptarifeleri.com.tr internet sitemiz ziyaretçilerizin daha kolay ve basit şekilde Vodafone Faturalı tarifeler, paketler ve kampanyalarından faydalanmaları ve bilgi edinmeleri amacı ile hazırlanmıştır.

www.ceptarifeleri.com.tr web sitesi kullanıcıların güvenle 7/24 diledikleri sıklıkta ziyaret edebilecekleri şekilde güvenli olarak hazılanmıştır. Vodafone RED, ESNAF, FATURALI tarifelerin hemen hepsinin tüm kampanyalarından, paketlerinden ve tarifelerinden faydalanabilir ya da bilgi sahibi olarak “Numara Taşıma”, “Faturasızdan faturalıya geçiş”, “Yeni Faturalı Hat Başvurusu” tercihlerinden birini değerlendirerek işlem yapabilirsiniz.

www.ceptarifeleri.com.tr sitesini ziyaret eden tüm ziyaretçilerimiz başvuru formu doldurmadığı sürece kişisel bilgilerine erişim sağlanamaz. Başvuru formlarındaki doldurup gönderdiğiniz bilgileriniz mevcut disklerimizde tutulmaktadır.

Hiçbir kullanıcının internet sitemiz üzerinden Kredi kartı, Kimlik belgesi ve TCkimlik numarası alınmaz/talep edilmez. Başvuru formlarımızda müşterinin Adı Soyadı, Telefon numarası, Şehir blgisi ve aldığı hizmetler ile talep ettiği hizmetler dışında bilgi istenmez.

Başvuru yapan her kullanıcı için talebi doğrultusunda YETKİ BELGEMİZ İLE (FSK) çözüme gidilmek üzere görüşmeler sağlanır.

Web sitemizde www.ceptarifeleri.com.tr tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebilir. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikaları geçerli olacaktır. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtiriz.

"" istek listesine eklendi.

VODAFONE 2GB HEDİYE!

Vodafone Numara Taşıma ve Yeni Faturalı Hat Başvurularda 1 YIL Boyunca Tüm Tarifelerde Her AY +2GB Hediye.

Hemen Başvuru Yap

Bu form ile sadece Vodafone numara taşıma ve yeni faturalı hat başvurusu yapabilirsiniz.Bizi Şimdi Arayın!